Jau sensenos laikos cilvēki vienmēr centušies sakopt un izdaiļot vidi, kur viņi pavadīja lielāko savas dzīves laiku. Kādreiz tās bija alas. Kopš tām tālajām dienām aiztecējis daudz laika, taču tieksme pēc skaistuma un labiekārtotības saglabājusies cilvēkos uz mūžīgiem laikiem. Mūsu straujās attīstības, datoru un nanatehnoloģiju laikmetā cilvēks joprojām vēlas dzīvot skaisti, justies pēc iespējas komfortabli. Arvien vairāk laika viņš pavada pie auto stūres – gan darbā, gan atpūtā... Tādēļ katra indivīda pavisam normāla vēlme ir justies savā automobilī maksimāli ērti, komfortabli un priecāties par savu apkārtējo pasaulīti. Šiem mērķiem kalpo auto salona tūnings.
Parasti auto salona tūningu iedala divās galvenajās daļās:
1. Bāzes tūnings. Attiecas tieši uz salonu (abas sēdekļu rindas, galvas balsti, elkoņu balsti, durvju auduma uzliktņi). 2. Dziļais tūnings. Tas bez salona ietver stūresrata, ātrumu pārslēga, tā „svārku”, kā arī griestu, statņu, mēraparātu paneļa, saulessargu utt. pārvilkšanu. Ja ar bāzes tūningu Latvijā nodarbojas daudzas firmas, tad kvalitatīvi veikt dziļo tūningu spēj tikai dažas. Mūsu firmas uzdevums ir maksimāli profesionāli izprast katra klienta vēlmes un sniegt viņam augstākās kvalitātes pakalpojumus. Mēs saviem klientiem palīdzam izvēlēties visoptimālāko dizainu viņu auto salonam, kā arī cenšamies samazināt izmaksas.

Mūsu firma „ILANA LUX” darbā izmanto ādas un ādas aizstājēja materiālus, ko izgatavo viena no pasaules labākajām firmām šajā jomā, Leder-Reinhardt (Vācija). Šīs firmas klientu vidū ir tik cienījami brendi kā Mercedes Benz, BMW, Audi.
Mūsu materiālu sortimentā ir liela krāsu un toņu (apmēram 50) izvēle ādām, „printam” (reljefs ādas zīmējums), perforācijai (āda ar caurumiņiem), pieejamas arī „Alkantara” un „Dinamica” (30 krāsas). Izmantojam arī augstas kvalitātes speciāli automobiļiem izgatavotu ādas aizstājēju (jebkurā ādas krāsā) un markīzu audumu („Cabrio”), kā arī dažādas krāsas un biezuma auto grīdas paklājus no „Mercedes” kataloga.
Pats „bāzes” vai salona tūninga process (abas sēdekļu rindas, galvas balsti, durvju uzliktņi) ilgst vidēji 7 darba dienas, dažreiz mazliet ilgāk vai mazāk, atkarībā no salona sarežģītības. Dažas firmas šo darbu veic 4, pat 3 dienās (attiecīga arī kvalitāte...), taču mēs ejam maksimālas kvalitātes un saprātīgu izdevumu ceļu.

Autoāda, katalogsDabīgo ādu ražo un izmanto dažādām vajadzībām un, izejot no tām, mēs to varam iedalīt vairākās kategorijās: apģērbam, apaviem, mēbelēm, automobiļiem, aviācijai.
Automobiļiem domātā āda pieskaitāma ekstra klases ādām, jo tai jāatbilst daudziem parametriem, piemēram, jāiztur temperatūras svārstības salonā (vasara – ziema), jābūt izturīgai pret nodilšanu (saprotami, kāpēc), jābūt izturīgai pret speciālajiem tīrīšanas līdzekļiem, jābūt krāsas noturīgai un nemainīt to ultravioleto staru (saule) iespaidā.
Visas šīs prasības arī sastāda ievērojamu ādas cenas daļu. Tādēļ, kad izvēlaties ādu sava auto salonam, precizējiet, kas ir izvēlētās ādas ražotājs un vai ir attiecīgs kvalitātes sertifikāts.

Autoāda, katalogsILANA LUX” veic arī jahtu, kuteru u.c. ūdens transporta līdzekļu salonu dizaina un restaurācijas darbus, gan pārvelk salonu mēbeles, gan maina grīdas pārklājumus.
Varam izgatavot jaunas guļamlāvas, jahtu iekārtu un ierīču pārvalkus, maza un vidēja izmēra aizsargjumus. Mūsu rīcībā ir visi nepieciešamie materiāli ar visiem produkta kvalitātes apliecinošajiem sertifikātiem.

 

Bāzes jeb salona tūninga cena svārstās diezgan plašā diapazonā un ir atkarīga no Jūsu izvēlētajiem materiāliem un darbu sarežģītības pakāpes. Piemēram, vidēja izmēra divrindu sedanam cena var svārstīties no Ls. 800.- (āda + ādas aizvietotājs) līdz Ls. 1250.- (āda + alkantara). Ja Jums piedāvā salona pārvilkšanu par Ls. 500 – 700.- , varat būt droši, ka par speciālo auto ādu nav pat runas, jo tās pašizmaksa vien ir pietiekami augsta (35 – 40 Ls/m2), arī kvalitatīvs pārvilkšanas darbs maksā naudu...
Dziļā tūninga cenu var noteikt tikai pēc tam, kad noskaidrots darba apjoms un sarežģītība. Ekskluzīvo u retro auto vajadzībām pieejama „Oldtimer” āda no „Reinhardt” kataloga augstākajiem plauktiem . Šai dažādu krāsu ādai ir „dižciltīga konjaka” tonis ar „patina” (sūbējuma) vai „karbona” efektu. Protams, šādas ādas izmantošana maksā vairāk, taču ir garantija, ka ar šādu otrreizējo apdari jūsu auto būs viens no tūkstoša... Ja ir attiecīgs pasūtījums, iespējams perforēt alkantaru, kā arī izšūt auto logotipu vai auto īpašnieka monogrammu.
Visu veidu darbiem un materiāliem ir 2 gadu garantija, ja tiek ievēroti ieteikumi un attiecīgi ekspluatācijas noteikumi. „ILANA LUX” apgādā arī ar attiecīgiem ādas izstrādājumu kopšanas un tīrīšanas līdzekļiem, kas ne tikai nebojā ādu, bet piedod tai jaunas ādas izskatu. /p>

Autoāda, pārvilkšana ar speciālu āduAutoāda, laivaAutoāda, kresls